O nas

 Cześć! 

Miło, że jesteś. Pozwól, że się przedstawiMy.

Jesteśmy małą, krakowską pracownią w której wykonujemy różne akcesoria. W każdy produkt wkładamy ogrom serca oraz cierpliwości. Przykładamy się do każdego szczegółu i starannie wykańczamy nasze małe cuda.

 Jak sama nazwa wskazuje szyjemy różne produkty. Początkowo planowałyśmy szyć tylko torby, plecaki oraz nerki.  Ze względu na nasze szalone pomysły oraz prośby klientów szyjemy również akcesoria do domu, kosmetyczki, akcesoria dla zwierząt, organizery do torebek, akcesoria do jogi. Żyjąc w duchu Zero Waste, przerabiamy stare ubrania na wyjątkowe nerki oraz plecaki. Starannie wykorzystujemy każdy kawałek materiału. Często to ścinki są dla nas inspiracją do stworzenia nowego produktu.

Naszą nazwę można interpretować na różne sposoby:

ZszyWAMy –  Szyjemy dla Was, cudownych, kreatywnych ludzi… którzy cenią sobie wyjątkowe, praktyczne i ręcznie wykonane produkty. 

ZszywaMY – My, czyli Iwona i Karolina. Jesteśmy dwiema dziewczynami z Krakowa, które poznały się dość nietypowo bo na treningu Krav Maga           ( w skrócie: system walki opracowany dla samoobrony). Mimo różnicy wieku szybko połączyła nas pasja do ładnych rzeczy.                                                                         

Iwona – krawcowa z pasji i zawodu, kontroler jakości, zszywa Wasze marzenia                           

Karolina –  amatorka szycia, fanka rzeczy ładnych, milion pomysłów na sekundę.

 

 Mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze produkty. Chętnie zszyjemy Twoje marzenia!