FAQ

FAQ

Czas realizacji zamówienia trwa 3-14 dni roboczych od zaksięgowania w przypadku przedpłaty. Termin zrealizowania zamówienia jest zależny od ilości zamówień w danym momencie, czasu potrzebnego na wykonanie produktu oraz czasu dostawy.

Tak, zamówienie można anulować o ile nie zostało jeszcze wysłane lub nie jest to projekt indywidualny, który jest już w trakcie realizacji. Dyspozycję z anulowaniem należy wysłać drogą mailową na adres: zszywamy@gmail.com.

Tak, zmiana adresu dostawy jest możliwa na etapie kompletowania zamówienia, czyli przed nadaniem przesyłki. W celu zmiany danych adresowych należy skontaktować się mailowo na adres: zszywamy@gmail.com lub telefonicznie pod numerem +48 797 404 784.

Zakupiony produkt można wymienić na inny, o ile jest on w nienaruszonym stanie oraz posiada metki. Masz na to 14 dni od otrzymania zakupionego produktu.

Tak, realizujemy projekty indywidualne. Bardzo je lubimy bo są dla nas wyzwaniami, które wręcz uwielbiamy. W celu przygotowania projektu skontaktuj się z nami mailowo zszywamy@gmail.com. Na pewno coś wymyślimy!

Jasne, zszyjemy Twoje marzenia i zrealizujemy zamówienia tak, aby spełniało twoje potrzeby i wymagania.

Każda prośba o zmianie zamówienia rozpatrywana jest indywidualnie. Decyzja o zmianie zamówienia zależy od tego na jakim etapie jest zamówienie w chwili wysłania do nas prośby. Wszystkie zapytania oraz prośby prosimy kierować na zszywamy@gmail.com.

W tym przypadku należy skontaktować się mailowo na adres: zszywamy@gmail.com lub telefonicznie pod numerem +48 797 404 784.

Produkty są objęte dwuletnią gwarancją. Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce GWARANCJA  oraz ZWROTY I REKLAMACJE.

Tak, podczas składania zamówienia, należy zaznaczyć chęć otrzymania faktury lub skontaktować się mailowo na adres: zszywamy@gmail.com, zaraz po złożeniu zamówienia, w celu podania danych potrzebnych do wystawienia faktury (nazwa oraz NIP).

Kupujący ma prawo zwrotu produktów w terminie 30 dni, bez podawania przyczyny. Produkt musi być w nienaruszonym stanie, nowy z metkami. W tym celu należy skontaktować się mailowo na adres: zszywamy@gmail.com lub telefonicznie pod numerem +48 797 404 784.

Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce ZWROTY I REKLAMACJE.

Oferujemy usługę UPCYCLING’u starych, niepotrzebnych lub zniszczonych ubrań. Polega ona na stworzeniu nowych produktów wykorzystując te używane. Aby stworzyć projekt należy skontaktować się z nami w celu dostarczenia informacji na temat rzeczy do przerobienia. Następnie zaakceptować projekt oraz wycenę. Przesłać nam materiały oraz wpłacić zaliczkę. Koszt takiej usługi jest zależNy od projektu oraz potrzebnych dodatkowych materiałów. Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce UPCYCLING.