Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji wszystkich zamówień wynosi 3-14 dni roboczych od zaksięgowania należności za zamówienie. Na termin realizacji składa się czas potrzebny na wykonanie produktu. Czas dostawy produktu nie jest wliczany w czas realizacji zamówienia.

Staramy się aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej, ale należy pamiętać, że ze względu na charakter produkcji terminy różnią się.

Specjalne zamówienia rozpoczynamy po opłaceniu zaliczki lub całości kwoty zamówienia w zależności od umówionej formy. Czas realizacji takich zamówień może być dłuższy. Wszystko zależy od ilości produktów, czasu potrzebnego na zdobycie odpowiednich materiałów i opracowania indywidualnego projektu oraz kolejki zamówień specjalnych. Staramy się aby czas ten nie wynosił więcej niż 14 dni, zazwyczaj jest to do 10 dni roboczych. O przewidywanym czasie realizacji zamówień specjalnych klient jest informowany na bieżąco poprzez korespondencję mailową.

*Specjalne zamówienia – rzeczy, których nie posiadamy w sklepie, są one realizowane na życzenie klienta oraz jest dla nich przygotowany indywidualny projekt (projekty indywidualne i projekty typu upcycling)

Przesyłki są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej – czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Uwaga! Przy płatności zwykłym przelewem tradycyjnym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.